Dla kierowcy

PORT JEZIORKI – TWOJA PRZYSTAŃ NA PÓŁNOCY POLSKI

Odwiedź nas w malowniczej krainie Borów Tucholskich, zwanych też Bramą Pomorza!

W Port Jeziorki znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, aby zebrać siły i przygotować się do dalszej drogi.

Duża przestrzeń

Miejsce swobodnego odpoczynku

Na terenie kompleksu znajduje się parking TIR na ponad 100 stanowisk strzeżony przez ponad 50 kamer, zawsze więc znajdzie się dla Ciebie bezpieczne miejsce. Budynki – sklepy, węzeł sanitarny, restauracje – zajmują aż 750 m2 powierzchni, a w pobliżu – ścieżki wśród lasów.

 

PARKING

KOMPRESOR

ODKURZACZ

Nocleg i węzeł sanitarny

Odśwież się i przygotuj do drogi

Na terenie Portu znajduje się wygodny motel czekający na podróżnych. Dostępne są czyste prysznice i toalety – także z udogodnieniami dla osób z niepełnosprawnościami i rodziców z małymi dziećmi. Skorzystać można ponadto z samoobsługowej pralni i automatycznych suszarek do odzieży znanej szwajcarskiej firmy Schulthess Topline.

 

PRYSZNICE

PRALNIA

SUSZARNIA

Jedzenie i zaopatrzenie

Czas posilić się przed dalszą podróżą

W Jeziorkach skosztujesz dań przyrządzanych z lokalnych, kaszubskich produktów. Bar codziennie seruje dania dnia, a w stałej ofercie znajdziesz tradycyjnie przygotowywane dania kuchni polskiej. W markecie Carrefour Express możesz wygodnie zrobić zakupy – koniecznie sprawdź półki z produktami regionalnymi.

 

KAWIARNIA

DOMOWE OBIADY

 

Dodatkowe usługi

Zawsze możesz liczyć na naszą pomoc

Na terenie całego Centrum Obsługi Podróżnych dostępne jest darmowe wi-fi o nieograniczonej przepustowości. Możesz skorzystać też z e-kiosku internetowego, gdzie bezpiecznie i wygodnie sprawdzisz pocztę elektroniczną czy wydrukujesz dokumenty. Bankomat Euronet, punkt Lotto, czy fachowa pomoc dla podróżnych 24h/7 to tylko niektóre z naszych udogodnień.

 

INFORMACJA

WI-FI

KSERO

BANKOMAT

 

Kawiarnia Costa Coffee

W Porcie Jeziorki napijesz się znakomitej kawy Costa Coffee:

Americano, Espresso, Mocha, Caffè Latte Cappuccino i wiele wiele innych gorących i aromatycznych napojów, a może rozlewający się w ustach słodyczą świeży sok pomarańczowy albo liściasta , kojąca herbata? Zapraszamy na chwilę wytchnienia z Costa Cofffe.

Wygodny Nocleg
w długiej trasie?