Stacja Paliw

Na naszej stacji bezpiecznie zatankujesz tylko najlepszej jakości i pełnowartościowe paliwa:

Benzyna Shell FuelSave

Benzyna Shell FuelSave posiada formułę z technologią Dynaflex wspomagającą efektywność działania silnika. Pomaga utrzymać silnik w czystości, zapobiega tworzeniu się w nim nowych osadów. Pomaga również zmniejszyć tarcie między cylindrami a pierścieniami tłoków.

Olej napędowy Shell FuelSave Diesel

Pomaga utrzymać silnik w czystości, zapobiegają tworzeniu się w nim nowych osadów. Dodatkowo zmniejsza pienienie się oleju napędowego podczas napełniania baku paliwa, co zmniejsza ryzyko przedostania się piany z oleju napędowego na lakier samochodu podczas tankowania.

Shell AutoGas LPG

Pojazdy napędzane LPG emitują do 20 razy mniej tlenków azotu i do 12% mniej CO 2 – zatankuj bezpiecznie na naszej stacji.

Benzyna Shell V-Power

Paliwo współtworzone i polecane przez Ferrari, zaawansowana technologia czyszcząca w paliwach Shell V-Power pomaga poprawić moc silnika, a także zwiększyć wydajność paliwa do maksimum

Olej Napędowy Shell V-Power Diesel

Pomaga czyścić silnik, usuwając nagromadzone osady. Pomaga przywrócić jego utraconą moc.

Shell V-Power Racing

wzmocniona formuła Dynaflex pomaga nie tylko dbać o kondycję silnika, lecz również zwiększać energię uzyskaną ze spalania paliwa dzięki specjalnemu Modyfikatorowi Tarcia 20% więcej składników czyszczących w porównaniu z poprzednią formułą benzyny Shell V-Power i 3 razy więcej składników czyszczących i redukujących tarcie w porównaniu z podstawową formułą benzyny Shell FuelSave.

AdBlue®

W sprzedaży posiadamy również płyn AdBlue z dystrybutora lub w wygodnych kanistrach – przeznaczony jest do wszystkich pojazdów wyposażonych w zbiornik AdBlue®. Pomaga on w redukcji emisji tlenków azotu. Teraz płyn AdBlue® możesz prosto i wygodnie uzupełnić na naszej stacji.
 

Obsługiwane płatności: